Suché výstavby

Pokud hledáte kvalitní výrobce materiálu, dodavatele suchých staveb, nebo chcete zjistit nějaké informace o technologii suché výstavby, nahlédněte do dnešního článku.

CECH suché stavby Česká republika vzniklo v roce 1996 a do dnes má 7 výrobců, 93 montážních firem, 5 prodejců, 4 výrobců komponentů a 12 středních škol. Cech sdružuje firmy a snaží se udržet kvalitu a dobré jméno staveb suchou metodou.

Mezi hlavní cíle nepatří jen podpora investorů a firem, ale také informovanost veřejnosti. Jednou z těchto činností jsou přednášky a události, které jsou typické pro sdružení CECHSV. Poslední významné události byl seminář pro projektanty, který nesl název suchá výstavba z hlediska požární ochrany a stavební fyziky. Cech pořádá i přednášky, které jsou určeny pro veřejnost a projektanty, investory nebo dodavatele. Tyto přednášky probíhají různě po české republice a každý má možnost je navštívit. Témat k řešení této problematiky je několik. Hlavním cílem je minimalizovat možné chyby, které mohou vznikat při projektování. Veškeré akce hledejte na www.cechsv.cz/12-kalendar-akci. Veškeré dodavatele, výrobce a další členy sdružení máte možnost najít zde: členové Cechu. Zde si můžete vybrat přesně to, co potřebujete, pro svou suchou výstavbu. Využijte letité zkušenosti profesionálů, kteří vám mohou poradit.