Harry Potter a jeho kouzelnický svět u vás doma

Není to tak dávno, co se na pultech našich knihkupectví objevilo nové knižní pokračování příběhu Harryho Pottera. Ačkoliv Harry Potter je již dospělý a jeho další dobrodružství se tedy točí spíše kolem jeho dětí, jistě si u fanoušků uchová dobré jméno. Pokud k nim patříte i vy, mohli by se vám líbit interiérové dekorace ze světa Harryho Pottera. Podívejte se, jak propracované mohou být.

harry potter
Zdroj: home-designing.com

Dekorace z kouzelnického světa

Harry Potter dokázal svými poutavými příběhy okouzlit řadu generací a mladí čtenáři nadále objevují tento kouzelnický svět, který se během okamžiku stal takřka fenoménem. Nikoho tak ani nemůže překvapit, že svět interiérové designu se na Harryho Pottera zaměřil také, a my tak můžeme své domácnosti vyzdobit rekvizitami s těchto filmů a knih, což je snem mnoha fanoušků. Splňte sobě nebo svým dětem tento sen také a dopřejte si některou z lákavých dekorací.

harry potter

Harry Potter v interiéru

K dostání jsou například různé hrníčky s motivy ze světa Harryho Pottera, povlečení, koberce, ale také předměty, jako je například model kouzelnické školy nebo některého ze zvířat, které v sérii Harry Potter vystupují. Skvěle takové předměty budou ladit s vaší knihovničkou, kde jistě knihy o kouzelnickém učni máte vystavené. Většina kousků bude působit elegantně například i v obývacím pokoji či pracovně. Dokažte všem, že jste opravdový fanoušek.

harry potter

harry potter

harry potter

harry potter

harry potter

harry potter
Zdroj: home-designing.com