Interiérové dekorace z bambulek

Bambule jsou velmi oblíbené nejen u malých dětí, kterým ke hrám skutečně postačí několik pestrobarevných bambulek. V oblibě je mají i kočky, které si s nimi hrají. Využití ale bambule najdou i ve vašem interiéru. Nenapadá vás, kam byste mohli bambule doma umístit? Pak si pozorně prohlédněte fotografie z našeho dnešního příspěvku, protože bambule mohou být snadnou a levnou dekorací do každého domova.

bambule
Zdroj: digsdigs.com

Vyrábíme bambule

Pokud jste již někdy pletli zimní čepici, pak jste určitě také zkoušeli i výrobu bambulí. Ta je totiž velmi snadná a postačí vám k tomu některý z internetových návodů a klubíčko vlny. Fantazii se meze nekladou, takže můžete použít více barev, případně samotné bambule vyrobit v různých velikostech. Pokud si v tomto článku najdete dekorace, které byste měli i vy rádi doma, pak budete ihned vědět alespoň přibližný počet bambulek, které bude třeba vytvořit, aby se dílo povedlo.

bambule

Co s nimi dál?

Jestli vás zaujala nějaká konkrétní dekorace, pak už víte, jak s bambulemi naložit. Pokud ale stále tápete, můžete zapojit svoji fantazii a vyrobit si dekorace vlastní. Asi nejsnadnější bude girlanda s bambulkami nebo jejich rozvěšení na větvičky ve váze. Své místo si ale jistě najdou například na oknech či vchodových dveřích. Využijte toho, že máte jedinečnou možnost vytvořit si snadnou dekoraci, která vašemu interiéru bude slušet.

bambule

bambule

bambule

bambule

bambule

bambule

bambule
Zdroj: digsdigs.com