Interiérové doplňky pro geeky

Dnešní článek bude věnován převážně geekům, tedy lidem, kteří se rádi pohybují ve světě jedniček a nul, případně také těm, kteří takovým lidem chtějí udělat radost zakoupením některého originálního doplňku do interiéru. Ukážeme si totiž, jaké dekorace je možné pro geeky pořídit.

pro geeky
Zdroj: home-designing.com

Svět jedniček a nul

Svět výpočetní techniky pronikl už i designérských ateliérů a to nejen jako šikovný pomocník, ale také jako zdroj inspirace. A čerpalo se opravdu odkudkoliv – počítačovými hrami počínaje a klávesovými zkratkami konče. Očekávat ale můžeme, že s postupným rozvojem technologií, bude podobných dekorací stále přibývat a budou čím dál tím propracovanější. Už teď ale můžete na trhu najít například velmi oblíbené postavičky z her v podobě polštářů, plastických figurek a podobně.

pro geeky

Nejen pro geeky

I když fanoušci moderních technologií takové dárky pochopitelně ocení nejvíce, rozhodně nejsou určeny jen pro tak malý okruh obdivovatelů. Ba naopak se tak veřejnosti mohou představit prvky z technického světa, o kterých doposud snad neměli ani ponětí. Objevte i vy kouzlo geekovských doplňků, které hned tak z módy nevyjdou. Populární jsou například povlaky na polštáře, rohožky, nástěnné plakáty a obrázky a celá řada dalších dekorací pro váš interiér. Skvěle budou doplňky pro geeky vypadat ale také ve vaší kanceláři či domácí pracovně.

pro geeky

pro geeky

pro geeky

pro geeky

pro geeky

pro geeky
Zdroj: home-designing.com