Nástěnná zrcadla netradičně

Potřebujete dát svému obývacímu pokoji něco netradičního a zajímavého? Vyzkoušejte nástěnná zrcadla, ale ne ta, na která jste zvyklí. Buďte kreativní a dopřejte vašemu interiéru vše proto, aby působil ještě sofistikovaněji.

zrcadlová dekorace
Zdroj: architectureartdesigns.com

Mozaiky se opět vrací

Ačkoliv by se mohlo zdát, že zrcadlové mozaiky jsou na ústupu, není tomu tak. Díky variabilitě jednotlivých kusů, ze kterých lze mozaiku sestavit v mnoha provedeních, můžete tento druh dekorace využít do jakkoliv rozměrných prostorů. Výhodou mozaiky je to, že jednoduchým způsobem tak získáte zajímavou dekoraci, kterou můžete libovolně dodatečně upravovat. Její pořízení navíc není finančně nákladné a uchycení na stěnu zvládnete skutečně hravě.

zrcadlové dekorace

Buďte nápadití

Abyste však skutečně sestavili mozaiku netradičním způsobem, bude třeba popustit uzdu fantazii a vytvořit tak zcela jedinečný prvek. Pokud zrovna nepatří kreativita mezi vaše silné stránky, můžete se inspirovat na internetu, kde naleznete mnoho neobvyklých obrazců, které jsou vytvořeny ze zrcadel. K dostání jsou na trhu i přímo již upravené zrcadlo do mnoha tvarů, například listů stromu, květin či motýlků. Nástěnná zrcadla v neobvyklých podobách ale nenajdete pouze v obývacím pokoji. I v koupelně můžete své stěně dopřát výzdobu a to například v podobě několika různě velikých zrcadel ve tvaru ryb. Móda zrcadel je stále velmi atraktivní. Podlehnete jí i vy?

zrcadlo

nástěnné zrcadlo

zrcadlo

zrcadlo

zrcadlo

zrcadlo

dekorace zrcadlo

nástěnné zrcadlo

zrcadlo
Zdroj: architectureartdesigns.com