Lampy pro váš noční stůl

Pokud se rádi večer uvelebíte s knihou v posteli, jistě přemýšlíte o tom, jaká lampa by vašemu nočnímu stolku slušela nejvíce. Výběr je velmi pestrý, takže si jistě dokážete najít tu pravou, která nejen, že bude poskytovat dostatek světla na čtení, ale také bude dobře vypadat. A jaké možnosti tedy vlastně jsou?

bedside-lamp-with-dimmer-600x600
Zdroj: home-designing.com

Posviťme si na to

Lampy jsou již neodmyslitelnou součástí našich domovů. Pokud nepodléháte trendu umisťování osvětlení nad postel na stěnu, pak jistě budete chtít řešení v podobě stolní lampy. Jedině ta totiž dokáže proměnit interiér v útulné místo a zpříjemnit vám tak večerní odpočinek. Lampy jsou zkrátka v kurzu pořád, jen se objevují stále modernější kousky. Někteří ale zůstávají věrni tradiční podobě stolních lamp, které mnohdy působí velmi romantickým dojmem.

bedroom-lamps-for-nightstands-600x600

Jakou lampu vybrat

Pokud víte, že vaše lampa nebude sloužit jen jako tlumené osvětlení než půjdete spát, ale naopak ji chcete využít navíc ještě k tomu, aby se vám pohodlně četlo, budete pochopitelně potřebovat takovou, která se o dostatečné osvětlení postará. Stejný důraz je kladem i na volbu žárovky, jelikož pro čtení potřebujete silnější, než kdybyste lampu měli jen jako jemné osvětlení interiéru. Vybrat si můžete i lampu s různě polohovatelnou hlavou. Ta má tu výhodu, že si ji libovolně můžete natáčet a přibližovat, což jistě ocení nejen milovníci pohodlí.

designer-bedroom-lamps-600x600 wood-table-lamp-600x600 bedside-table-lamp-with-dimmer-600x600 small-bedside-table-lamps-600x397 bedside-lamps-600x726 vintage-bedside-lamps-600x600 funky-bedside-lamps-600x600

Zdroj: home-designing.com