Jak na přírodní dekorace

Podzim nám nabízí jedinečnou příležitost vyzdobit interiér svého domu přírodními dekoracemi. Stačí malá procházka přírodou a můžete si donést spoustu materiálu pro vyzdobení místnosti. Jaké materiály se používají nejčastěji? O tom už více v dnešním článku.

Pumpkin-decoration-with-masking-tape

Zdroj: decoist.com

Co vlastně máte hledat

Pokud jste se rozhodli dopřát svému interiéru nějaké atraktivní podzimní dekorace z přírodních materiálů, pak byste měli vyrazit do přírody, protože právě ta vám v tom pomůže. Stačí se projít parkem a nasbírat různé druhy listí, několik kaštanů, žaludů nebo šípků. To vše jsou základní dekorační prostředky, které by vám na podzim neměly chybět. Neváhejte si domů přinést ani drobné suché větvičky nebo opuštěné šnečí ulity. Použít lze i kousek mechu nebo několik drobných kamínků, které vás zaujaly.

Pumpkin-succulent-medley

Začínáme dekorovat

Někomu možná bude stačit materiál z přírody uložit na mísu a má dekoraci hotovou. Jiní si ale rádi vyhrají a navlečou například listy a šipky na kus provázku vytvoří podzimní girlandy. Skvěle se také v interiéru osvědčily různé sušené rostliny, které ve váze přináší do interiéru příjemný nádech podzimu a babího léta. Z kaštanů si pro změnu můžete s pomocí několika špejlí vytvořit společně s dětmi různé postavičky a ty pak vystavit. Způsobů, jak si přenést kousek podzimu do svého domova je mnoho, takže určitě některý z nich vyzkoušejte.

Dried-floral-arrangement-for-fallDried-flowers-in-a-silver-pitcherVignette-with-backyard-greeneryPlant-decorations-on-a-Thanksgiving-tableFresh-flowers-for-Thanksgiving
Zdroj: decoist.com