Velmi neobvyklé misky

Alissa Volchkova je experimentátorka, která řekla dost již okoukaným tvarům misek a rozhodla se je změnit jednou provždy. Díky jejímu nápadu pustit se do poněkud netradičních úprav tohoto druhu nádobí, vznikla unikátní kolekce misek, které opravdu hned tak někdo jiný ve své domácnosti mít nebude.

Alissa_Volchkova-Liquid-Series-1
Zdroj: design-milk.com

Hra s hmotou a barvami

Na vlastní oči se můžete na snímcích přesvědčit, že Alissino provedení misek není opravdu něčím, s čím bychom se až doposud v oblasti kuchyňského designu setkali. Autorka využívá jak tvaru, který se liší kus od kusu, tak barev, které se také rozloženy na výrobku takřka náhodně. Stačilo jen vzít klasicky vyhotovenou misku a nechat po jejích okrajích stéct určité množství materiálu. Ten po zaschnutý vytvořil na každé misce opravdu zajímavě vyhlížející okrajovou ozdobu. Světlo světa tak spatřilo hned několik naprosto unikátních designových kousků.

Alissa_Volchkova-Liquid-Series-3

Misky nejen pro fanoušky designu

Takto vyrobené misky jistě ocení především ti z vás, kteří mají rádi nějaké kousky, které nemá nikdo jiný. U těchto si tím totiž můžete být jisti, protože každá miska je jedinečný originál. Líbit se v kuchyni budou ale i tomu, kdo má rád pestré a hravé barvy, a potřebuje něco, čím by alespoň trochu oživil kuchyň či jídelnu. Se sadou misek Alissy Volchkov bude ale spokojený každý, kdo má rád neobvyklé, ale přitom také praktické předměty.

Alissa_Volchkova-Liquid-Series-4 Alissa_Volchkova-Liquid-Series-5 Alissa_Volchkova-Liquid-Series-6 Alissa_Volchkova-Liquid-Series-7 Alissa_Volchkova-Liquid-Series-9 Alissa_Volchkova-Liquid-Series-10 Alissa_Volchkova-Liquid-Series-15
Zdroj: design-milk.com