Atraktivní pastelové kuchyně

Navzdory všem moderním stylům, které jsou v současné době tak populární, stále jsou mezi námi fanoušky retro stylu. Na druhou stranu se není ani čemu divit, protože jsou zkrátka styly, které nikdy nezestárnout a je jen dobře, že jsou tací, kteří se nebojí jim zůstat věrní. Podívejte se například, jak skvěle mohou vypadat kuchyně v pastelových barvách a vraťte se společně s námi do roku 1950.

Refreshing-mint-kitchen-with-a-strong-nostalgic-component Zdroj: decoist.com

Retro, které nikdy neomrzí

Oblast kuchyňského designu je na tom podobně jako móda. Ačkoliv některé trendy brzy vyprchají a po letech už je člověk nikde ani nezaregistruje, jiné se stále drží na špici nebo se alespoň po několika letech znovu vrací na výsluní. Stejně tomu je v případě kuchyňských linek, kterým dominuje pastelová barva. Možná si někteří z vás tento trend pamatují, jiní naopak budou žasnout, jak něco takového mohlo téměř upadnout v zapomnění. Nyní se ale naštěstí tento trend znovu vrací a vy tak můžete opět podlehnout kouzlu pastelových kuchyní.

Spacious-kitchen-easily-pulls-off-the-retro-look-with-an-abundance-of-blue

Styl amerických restaurací

Nejvíce pastelové barvy připomínají interiéry amerických restaurací, protože ty se staly průkopníkem tohoto trendy stylu. Neznamená to však, že byste se museli obávat toho, že vaše kuchyň tak náhled bude připomínat restaurační zařízení. Pastelové barvy ji naopak učiní velmi útulnou a čas se vám v ní bude trávit jistě mnohem příjemněji, než tomu bylo doposud.

1950s-inspired-pink-kitchen-with-a-warm-and-unique-look Balanced-blue-and-pink-kitchen-with-a-1950s-vibe Breezy-retro-kitchen-in-a-subtle-shade-of-mint- A-bright-kitchen-with-striking-retro-blue-elements Bright-kitchen-with-a-retro-fridge-stove-and-a-matching-backdrop Nostalgic-kitchen-in-a-darker-tone-of-green
Zdroj: decoist.com