Na plastová okna můžete dostat až 40letou záruku

Precizní česká práce, kvalitní německé komponenty, nejmodernější technologie, tradice a léty prověřené zkušenosti.

Jestli jste se rozhodli pořídit si do vašeho domu či bytu nová plastová okna, pak již dodavatele nehledejte. Obraťte se na společnost Oknoplastik, výrobce špičkových plastových oken. Uvidíte, že budete spokojeni, okna vyrábějí od roku 2002 a za ta léta se stali vyhledávaným, předním českým certifikovaným výrobcem. Oknoplastik je firma, které záleží na jejich práci, stojí si za svými výrobky a nabízí férové ceny.

Firma Oknoplastik vsadila na kvalitní německé profily SALAMANDER

V dnešní době, kdy výroba počítá s přesností 0,01 mm, se nadají kvalitní plastová okna vyrábět v žádném případě na koleni. Pro špičkovou výrobu jsou nejmodernější technologie naprostou nutností. Firma Oknoplastik, aby byla schopna udržet dlouhodobě nadstandardní kvalitu a příznivé ceny, od počátku vsází na kvalitní CNC stroje, které umí vyrobit každý den přes 500 jednotek, čtyřhlavé svářečky a klimatizované skladovací prostory.

Dalším klíčovým prvkem udržující firmě náskok před konkurencí, jsou kvalitní pevné profily, jež umí po dlouhá léta odolávat i velmi nepříznivým povětrnostním podmínkám. Oknoplastik používají pěti, šesti nebo i sedmi komorové profily SALAMANDERspolečně s osvědčeným kováním SIEGENIA-AUBI, které dovážejí také z Německa. Zkrátka i v 21. století se německá kvalita nezapře.

Vyberte si sklo, které vyhovuje vašim požadavků

Zda záleží skutečně jen a jen na vás. V nabídce Oknoplastik najdete skla s tepelnou ochranou, která umí významně snížit náklady na vytápění, protihluková skla, spolehlivě chránící před hlukovým smogem, bezpečnostní skla nebo i skla protisluneční s pokovenou vrstvou nebo vrstvou, jež pohlcuje světlo a brání nepříjemnému zahřívání interiéru.

Vybírat můžete i z velmi široké nabídky barev, z vzorníku RAL či dezénů, imitujících dřevo. K vašim novým oknům si můžete barevně naladit i okenní venkovní či vnitřní parapety. Barvy můžete samozřejmě na oknech i parapetech libovolně kombinovat, přesně podle vašich představ.

Jestli vás zaujala nabídka plastových oken Oknoplastik, proklikejte se na jejich stránky. Zde naleznete kompletní nabídku. Oknoplastik vám okna samozřejmě i přivezou, namontují, zařídí veškeré zednické práce a stará okna zlikvidují. Na stránkách Oknoplastik máte připraven i podrobný ceník, abyste si mohli sami udělat předběžnou kalkulaci, nebo kontaktujte ještě dnes jejich obchodního zástupce.