Nejmodernější designové trendy pro vaši koupelnu

Ačkoliv jste si možná mysleli, že právě koupelnám se interiéroví designéři moc nevěnují, opak je pravdou. Právě zde totiž mohou popustit uzdu své fantazii a stát tak za vznikem neuvěřitelně atraktivních koupelnových kousků, které každý moderní interiér potřebuje.

koupelna
Zdroj: home-designing.com

Pryč s nudnými umyvadly

Umyvadlo už dnes není jen jednoduchým keramickým výrobkem, který se v podstatě kus od kusu v mnohém neliší. Na světě už totiž existují takové kousky, u kterých byste snad ani na první pohled nepoznali, že se skutečně ještě jedná o koupelnová umyvadla. Hlavní roli tu hraje atraktivní a netradiční design a zvolení jiného materiálu, než je u umyvadel obvyklé. Vedle porcelánu tak můžete narazit i na sklo, dřevo a další. Oba materiály vypadají v moderních koupelnách skvěle, jak se sami můžete přesvědčit.

koupelna

Designéři boří mýty

V některých případech se designéři na svém produktu tak vyřádili, že skutečně budete překvapeni, co vzniklo za nápadité a neobvyklé kousky. Jeden z nich může brzy zdobit i vaši koupelnu. Ta už nebude více všední, ale naopak působivá. Ať už se rozhodnete pro umyvadlo v netypické podobě nebo vanu, zajisté vás překvapí, jak takový nepatrná změna zmodernizuje váš interiér. Jděte s dobou a pořiďte si jeden z nejmodernějších designových trendů tohoto roku a uvidíte sami, že vaše koupelna bude jen zářit.

koupelna

koupelna

koupelna

koupelna

koupelna

koupelna

koupelna

koupelna

koupelna
Zdroj: home-designing.com