I kočky chtějí mít svůj prostor

Máte doma kočku? Pak jste už jistě také všimli, že často vyhledává různá skrytá místa, kam se chodí ukrývat před vašimi zraky. Ať už jsou to papírové krabice nebo skříň s oblečením – vaše kočka si vždy takové místo snadno najde. Možná byste měli popřemýšlet o pořízení praktického úkrytu pro vaši kočku, který navíc designově skvěle zapadne do interiéru.

kočky
Zdroj: freshome.com

Domečky pro kočky

Asi nejběžnější jsou domečky pro kočky vyrobené z kartonového papíru. Ty však nemívají dlouhou životnost a nedokáží účinně odolávat kočičím drápkům, takže pokud nemáte možnost vytvořit domeček z více vrstev silnějšího kartonu, využijte raději dřeva, které vydrží mnohem více. Úkryt můžete snadno vytvořit například i ze starých polic, krabic a úložných boxů. Pak stačí jen kočce na dno domečku rozprostřít měkkou látku, případně nastříhané proužky novin a máte hotovo.

kočky

Pořiďte své kočce stůl

Novinkou jsou na světovém trhy stoly pro kočky. Nemusíte se bát, že by se jednalo o něco, kvůli čemu by se vám mohly návštěvy smát. Naopak jde velmi atraktivní kousek, který sklidí velký úspěch. A jak takový kočičí stůl vypadá? Jako jedna velká prolézačka, kde si vaše kočka může nejet vyhrát, ale i odpočinout. Různé vnitřní chodbičky a zákruty jsou výzvou pro každou zvídavou kočku, takže si buďte jisti, že pořízením tohoto stolu nešlápnete vedle. Kočky si jej zamilují a co je nejdůležitější – vy také.

kočky

kočky

kočky

kočky

kočky

kočky

kočky

kočky
Zdroj: freshome.com