Proč si koupit slona

Ne, nemusíte se obávat, že bychom vás dnešním článkem chtěli nabádat k pořízení afrického zvířete, které by se do vašeho interiéru vešlo jen tak tak. My vám chceme představit něco mnohem méně náročného, ale přesto stejně fascinujícího. A nepůjde o nic jiného, než o kouzelné figurky slonů, které zútulní váš interiér.

slon
Zdroj: home-designing.com

Slon do každé domácnosti

Někteří lidé dokonce mají slonů celé sbírky a to v různých podobách, velikostech i barvách. My se ale budeme držet skromnější verze, která nám říká, že stačí slon jeden, ale správně zvolený. To je přesně takový slov, který se nám na první pohled líbí a zároveň také pasuje do interiéru. Není nic dokonalejšího, než skvěle vypadající roztomilé zvířátko, které sice nepatří k tradiční výzdobě interiéru, ale kdo říká, že není nejvyšší čas na zajímavou změnu?

slon

Každý si přijde na své

Figurku slona můžete zakoupit v mnoha podobách. Četné sbírky tvoří sloni z porcelánu, což je pro ně sice možná typické, avšak do popředí se dostávají i jiné materiály. velmi populární je v současné době například dřevo. Samozřejmě jsou ale i sloni z plastu, skla a kovu. Nejprve si vyberte místo, kde by váš nový zvířecí přírůstek měl být, a až poté se vydejte na nákup. Budete mít hned jasnější představu o tom, do jakých barev byste jej měli ladit, aby dokázal snadno zapadnout do interiéru. Věřte, že se mu to podaří přímo skvěle.

slon

slon

slon

slon

slon

slon

slon
Zdroj: home-designing.com