Ekologické židle z recyklovaných materiálů

Současným trendem bytového designu je pořizování interiérových doplňků, které jsou co nejvíce šetrné k přírodě. Kromě využití neobvyklých a především recyklovaných materiálů nám takový nábytek přináší také zajímavý vzhled a to je právě hlavní lákadlo pro stále stoupající počet kupujících.

posezení
Zdroj: decoist.com

Židle, jak je neznáte

Ještě nedávno bylo obtížné najít na trhu ekologicky šetrné posezení, které by vypadalo atraktivně. Časy se naštěstí změnily a proto dnes už není problém pořídit si například židle z dřevěných palet a jiných recyklovaných předmětů. Prakticky lze využít i stará nepoužívaná ramínka, pomocí kterých opět snadno vytvoříte originální židli. Nebojte se žádného materiálu, který doma naleznete. Ani staré magnetofonové kazety nemusíte hned vyhazovat. Inspirujte se obrázky z našeho dnešního příspěvku a využijte všechny prostředky, se kterými můžete vytvořit skutečně netradiční židle.

židle

Pro venkovní posezení

A protože se nám blíží teplé počasí, nebude od věci podívat se na šikovné nápady, jak na venkovní ekologické posezení. V takovém případě se nejčastěji využívá palet, ze kterých kromě židlí lze vyrobit i pohodlná křesla na sezení u letních táboráků. Zůstat však nemusíte jen u míst k sezení. Skvěle budou vypadat i různé zahradní stolky, které v kombinaci s okolním prostředím vytvoří skutečně nezapomenutelnou atmosféru.

židle

židle

židle

židle

židle
Zdroj: decoist.com