Trendy bytové doplňky

Bytové doplňky tvoří celkový dojem z vašeho bydlení, a proto vsaďte na originalitu a barevné kombinace. Při výběru bytových dekorací slaďte styl i design. Mezi nejčastěji využívané bytové doplňky patří v kuchyni utěrky, prostírání, v obývacím pokoji zase tapety, obrazy, přehozy či plédy, v koupelně ručníky a svíčky a další drobnosti, které dělají domov.

kuchyňská dekorace
Zdroj: kitchendecoratingideas4u.com

Bytové doplňky

Chcete-li vytvořit moderní design vašeho bydlení, vyzkoušejte například tolik oblíbené samolepící tapety s nejrůznějšími vzory a tvary zvířat. Obyčejná stěna se tak v chodbě může proměnit v umělecké dílo. Barevnou zeď zase obzvláštní pruh tapety s ornamenty nebo odstínem barvy. Často platí krása v jednoduchosti, kterou doma zajistí designové drobnosti ve stejném stylu či barvě. Bytové dekorace vybírejte s rozvahou, ne vždy se vyplatí pokoj přeplácat. Stejně tak se držte hlavních barev, ve kterých vybírejte také doplňky. Pokud dáváte přednost teplým barvám, dozdobte interiér spíše dřevěnými a kovovými doplňky. Líbí se vám spíše moderní design v nadčasovém provedení? Pak interiér nejlépe zkrášlíte zlatými a stříbrnými dekoracemi.

Bytové dekorace

Co takhle zkusit bytové dekorace vyrobit sami? Máte z letní dovolené spoustu fotek, ale nevíte, kam s nimi? Vyrobte jednoduché rámečky z mušlí! Našli jste na půdě starou lampu? Zkuste ji pomalovat výraznými barvami. Bytové doplňky můžete vyrobit téměř ze všeho, co doma najdete. Zdárnými pomocníky vám budou děti, se kterými se u toho nejen pobavíte, ale také procvičíte ruční práce a fantazii.