Přestěhovat se bez starostí

Stěhování lidi děsí hned z několika důvodů. Hned první je představa, že bude potřeba všechno z domácnosti pečlivě roztřídit, zabalit, odvézt a pak znova rozbalit, roztřídit, vymyslet v novém doma to správné místo, které se bude přesně hodit pro konkrétní věc, oblečení či nábytek.

stěhování
ilustrační foto: pixabay.com – Unsplash

Ta představa je prostě hrozná nejen pro každou hospodyňku, ale i pro její drahou polovičku, která všechny ty věci bude muset odnosit! I přesto, že se v dnešní době začínají objevovat služby nabízející kompletní přestěhování, na obyvatelích starého a vlastně i nového bytu či domu zůstává rozhodování téměř až klasické. Kam s ním! Kam s příborníkem po babičce, co s komodou, kterou vám věnovala tchýně, na kterou stěnu pověsit který obrázek a kterou fotografii…

Druhá představa je možná ještě děsivější, a vlastně možná předchází oné první. Jak se snadno a rychle zbavit pronájmu bytu Plzeň? Co napsat nebo říct jako hlavní důvod pronajímateli, který bude muset, otráven a možná dokonce rozezlen, hledat nového nájemníka? Ne všichni pronajímatelé jsou vstřícní a chápající, že? A když už je vyřešen problém s pronajímatelem, kde najít vhodný byt ke koupi?

Na poslední otázku je vlastně docela snadná odpověď. Stačí do internetového vyhledávače zadat spojeníprodej bytu Plzeň a dostanete rázem nespočet výsledků. Mezi nimi se jistě objeví také stránka portálu Eurobydlení – www.eurobydleni.cz/byty/plzen/prodej/. Je to v poslední době jeden z nejvyhledávanějších portálů, díky kterému lze rychle a bez problémů obchodovat s nemovitostmi jakéhokoliv druhu. A sjednat si schůzku a prohlídku s realitním makléřem je už v podstatě hračka. A když ne hračka, je to minimálně o dost jednodušší, než balit a znova vybalovat věci ze starého bytu do nového.