Kde hledat informace a rady o bydlení a stavbě

Najít mezi množstvím existujících internetových stránek ty, které svým čtenářům poskytují aktuální a zaručeně pravdivé informace, není snadné. Abyste se nemuseli zdlouhavě probírat internetem, připravili jsme pro vás představení stránky kategoricky zapadající do těch důvěryhodnějších.

bydlení
ilustrační foto: walksydneystreets.net

Buďte chytří a přečtěte si, jak můžete ve své domácnosti ušetřit

Věděli jste, že díky kvalitnímu zateplení vašeho domu můžete ušetřit až 30 % nákladů za energie? Není to však jediný způsob, kterým lze velmi účinně šetřit. K dispozici vám je také kalkulačka, díky které se dozvíte, zda za energie neplatíte zbytečně víc, než byste skutečně museli. Stačí investovat do rekonstrukce domu, případě změnit dodavatele energie a sami následně uvidíte, jakých úspor takto budete schopni dosáhnout.

kolonie
ilustrační foto: wired.co.uk

Inspiraci hledejte u profesionálů

Na webu bydlenistavba si přijdou na své i milovníci útulného domova, ke kterému jim jistě také dopomohou některé z tamních článků. Milujete-li přírodní materiály, pak neváhejte a nechte do svého interiéru proniknout kouzlo dřevěných podlah, které skvěle vypadají a navíc jsou velmi odolné. Novinkou mezi nimi jsou podlahy z bambusu, mezi jehož hlavní přednosti patří zejména dlouhá životnost a atraktivní vzhled. Obzvlášť populární jsou tmavé teplé odstíny, s nimiž bude vaše podlaha vypadat skutečně skvěle.

bambusová podlaha
Zdroj: hardwood-timberfloors.com, podlaha z bambusu

Vše, co potřebujete vědět o stavbě

Ptáte se, čím jsou stránky bydlenistavba.cz tak odlišné od té spousty ostatních, které se zjevně zabývají stejným tématem? Tak především je to kvalita a odbornost zpracovávaných článků, které jsou plné inspirace a skutečně užitečných rad. Usnadní vám tak práci například při dláždění chodníků nebo při výběru izolace domu, ale hlavně, když zařizujete nové bydlení. Jaké stavební materiály se v současné době ve stavebnictví nejčastěji používají? Je dřevostavba pro vás to správnou volbou? To vše se dočtete na www.bydlenistavba.cz.