Netradiční dekorace, která oživí váš stůl

Máte pocit, že váš pracovní potřebuje trochu oživit? Pak sáhněte po šikovné dekoraci, která se o to postará velmi snadno. Navíc neslouží jen pro parádu, ale i jako praktická pomůcka, která si na vašem stole jistě najde své místo. Proč si ji pořídit a v čem vlastně tkví její jedinečnost?

dekorace
Zdroj: http://freshome.com/

Dekorace, jak ji neznáte

A co je vlastně atraktivním řešením pro vás stůl? Praktická přihrádka pro mini zahrádku a současně stojan na tužky. Ze tyto dvě věci nejdou dohromady? Přesvědčte se na vlastní oči, jak taková malá dekorace může zcela proměnit vaši pracovní plochu. Není nad to mít kus přírody na dosah ruky i během práce. Spojení rostlin a praktického stojánku do jednoho dekoračního předmětu je novinka, která by vaší pozornosti rozhodně neměla uniknout.

dekorace

Nejen na pracovní stůl

Tento šikovný pomocník jistě najde své místo nejen na pracovním stole. Díky svému preciznímu provedení a atraktivnímu designu se hodí skutečně všude. Ať už potřebujete oživit konferenční stolek nebo kuchyňskou linku – všude si najde své místo. K zakoupení je tato dekorace ve dvou variantách a to podle velikosti otvorů na tužky. Pokud se vám tento nápad na dekoraci pro váš stůl zalíbil, ale nechce se vám do něj investovat, můžete se jej pokusit vyrobit doma sami. S trochou šikovnosti zvládne výrobu této atraktivní dekorace každý zručný kutil.

dekorace

dekorace

dekorace

dekorace

dekorace

dekorace

dekorace

dekorace
Zdroj: http://freshome.com/