Plot, který neuvidíte

Nelíbí se vám, jak výrazný je váš plot a raději byste nějaký decentnější, který bude splňovat stejnou funkci? A co takhle plot, který neuvidíte vůbec? Nejedná se o žádné kouzlo ani podvod, ale o jedinečný nápad na plot, jehož základním stavebním prvek je obyčejné zrcadlo. Zajímá vás, jak takový plot ze zrcadel ve skutečnosti vypadá?

plot
Zdroj: freshome.com

Plot ze zrcadel

Jednoduše místo dřeva použijete pro stavbu plotu zrcadlové kusy, které ve výsledku vytvoří neuvěřitelně atraktivní plot, který na první pohled dokonale splyne s okolním prostředím a nebude jej téměř vidět. Nezáleží na tom, jaké je právě roční období. Díky zrcadlům se váš plot sladí do barev okolí naprosto vždy a vy tak získáte skutečně netradiční oplocení, které každý den bude vypadat jinak, avšak stále skvěle a originálně.

S výběrem plotu už si nemusíte lámat hlavu

Pokud vám dělá problém rozhodnout se pro správný odstín a materiál nového plotu, protože chcete, aby za každých okolností ladil s okolím, bude pro vás plot ze zrcadel tím nejlepším řešením. Skvěle se totiž přizpůsobí prostředí, ve kterém se nachází a vy tak nemusíte už řešit otázku, zda sem plot pasuje nebo ne. Zrcadlový plot totiž své místo najde skutečně kdekoliv a stejně snadno se přizpůsobí barevnému okolí. Lákají-li vás novinky a netradiční řešení, pak neváhejte a pořiďte si zrcadlový plot ještě dnes.

plot

plot

plot

plot

plot
Zdroj: freshome.com