Kde všude se dají v domácnostech využít regály

Kovové regály nejsou jen vybavením do firem a průmyslových provozů, ale své využití najdou také v domácnosti. Samozřejmě ne každý si pomocí regálů vybaví svůj obývací pokoj nebo kuchyň s ložnicí, ale v každé domácnosti se najdou prostory, ve kterých se dají regály využít.

regály

Dokonce jsou pro dané místnosti tím nejlepším řešením. V jakých prostorách domácností se dají regály využít? Na to se nyní zaměříme.

Kuchyňské příruční sklady – špajzy

Jako první možnost využití pro regály jsou kuchyňské příruční sklady, obecně známé jako špajzy. Ve špajzech je nutná především možnost variability, efektivního využití celého prostoru, odolnosti a nosnosti. A přesně tyto přednosti regály nabízí. Doporučujeme kovové regály i s kovovými policemi. Jsou naprosto hygienické a navíc odolné proti běžnému poškození nárazem i odřením.

Regály také do šaten

V moderních novostavbách rodinných domů jsou vlastní místnosti pro oblečení velmi často využívané. V šatnách není nutné, aby byly vybavené nejnovějším desénovým nábytkem, ale aby v nich byl především maximální přehled. Otevřené regály jsou tedy ideální volbou. S regály můžete využít celou výšku místnosti – vrchní patra pro sezónní oblečení. Nebudete se obírat o prostor kvůli neustálému otevírání dvířek, jako u klasických skříní. Díky otevřeným policím budete mít také neustálý přehled o tom, kde se jaké oblečení nachází.

Do dílen heren a sklepů

Dalšími možnostmi využití pro regály v domácnosti jsou například domácí dílny, sklepy nebo dětské herny. V těchto místnostech lze ocenit u regálů jejich nosnost (zejména v dílně a ve sklepě) a odolnost. Velmi snadno dojde k odření regálů nebo mohou být poškozeny nárazem. Do dílen sklepů a heren je vhodné vybírat odolnější kovové regály, které nejsou tak náchylné k poškození. Velkou výhodou je také stabilita regálů, které se nepřevrhnou kdykoliv o ně zavadíte. Regály v domácnosti tedy mohou najít široké uplatnění. Stačí jen správně vybrat.