Konferenční stolky, které nepřehlédnete

Co nám většinou nechybí v obývacím pokoji jsou tradiční konferenční stolky, na které si můžeme během sledování televize odložit šálek s kávou. Napadlo vás ale někdy, že se i tento zdánlivě nezajímavý kus nábytku může stát středem pozornosti? Pokud se ptáte, jak toho dosáhnout, čtěte dále.

stolek
Zdroj: home-designing.com

Konferenční stolek jak jej neznáte

Při pořizování stolku nemusíte vybírat jen mezi tvary, ale také materiály, které můžete libovolně kombinovat. Skvěle vypadá například prosklená vrchní deska stolu, pod kterou můžete umístit například okrasné květiny. Pomocí bočního vstupu můžete volný prostor využít k uložení různých předmětů, které chcete mít stále po ruce.. Jednotlivé vrstvy, ze kterých se konferenční stolek skládá, jsou velmi variabilní, čehož nezapomeňte využít ve svůj prospěch. Čím nápaditější budete, tím atraktivnější bude výsledný výrobek.

stolek

Nebojte se inspirovat

Pokud si chcete práci s pořízením nového konferenčního stolku ulehčit, obraťte se na některého z předních designérů. Ti vám na základě vámi stanovených požadavků navrhnou, jak by měl váš nový stolek vypadat. Inspiraci můžete hledat jak u samotných designérů, tak na internetu. To ale neznamená, že nemůžete přijít s vlastním nápadem. Ba naopak jedině tak si můžete být jistě, že máte ve svém obývacím pokoji skutečně jedinečný kousek, který zaručeně nikdo jiný nemá.

stolek

stolek

stolek

stolek

stolek
Zdroj: home-designing.com