Uspořádejte první jarní párty

S teplým počasím to každého z nás táhne ven, takže je jasné, že nepotrvá dlouho a bude se pořádat první jarní párty. Aby právě ta vaše byla stylová, přinášíme vám dnes návod, jak připravit párty ve velkém stylu tak, aby si jí všichni návštěvníci ještě dlouho pamatovali.

party
Zdroj: decoist.com

Jak na nezapomenutelnou párty

Základem úspěšné párty, a v podstatě jakékoliv podobné akce, je důkladná příprava. Proto si nejdříve sedněte nad plán celé párty a sepište si seznamy věcí, které budete muset připravit, dokoupit, zařídit a podobně. Počítejte sem ale také dekorace, které k venkovním akcím prostě neodmyslitelně patří. Oblíbené jsou pestrobarevné girlandy, lampiony, svíčky apod. V neposlední řadě je také důležité, aby párty stůl vypadal dokonale, takže nezapomeňte ani na ubrousky s atraktivním vzorem, příbory a pochopitelně také dekorace. Na stůl to mohou být například květiny nebo drobné lístečky v zajímavých tvarech vystřižené z pestrého papíru.

party

Co dělat, když nestíháte

Protáhla se vám příprava občerstvení na párty a vy už nestíháte připravit dokonalé párty prostředí? Pak nezoufejte, protože stačí trochu kreativity a vše bude zachráněno. Použít můžete hlavně květiny, které jistě máte na zahrádce, dále pak ubrousky, které zajímavě vytvarujete a svíčky, které najdete snad v každé domácnosti. Nezáleží na tom, jak honosné budou dekorace, vaši přátelé si party jistě užijí i bez nich.

party

party

party

party

party

party
Zdroj: decoist.com