Dětské pokoje v tropickém stylu

Stylů, do kterých lze ladit dětské pokoje existuje mnoho. Zatím však málo známým stylem je tropický, ačkoliv do jiných místností v domě již dávno pronikl. Ukažme mu cestu i do dětského světa, ve kterém bude jistě přijat s nadšením. Vždyť kdo by nechtěl mít uprostřed pokoje palmu nebo houpačku?

dětský pokoj
Zdroj: decoist.com

Styl přímo z džungle

Jistě jste si jako malé děti rádi stavěli různé bunkry. Tato vášeň se táhne již řadou generací, a proto ani vaše děti nejsou výjimkou. Dopřejte jim proto pokoj, ve kterém si dobrodružství užijí až až. Tropický styl s nádechem džungle totiž ke hrám přímo vybízí. Nechte se zlákat i vy a zařiďte svým dětem hravý a nápaditý pokoj, do kterého se vždy budou rádi vracet. Zbavte dětský pokoj nudného sterilního vzhledu a udělejte z něj opravdové království plné tropických motivů a vyobrazení pestrobarevných papoušků, delfínů a podobně. To vše v tomto stylu najde své místo.

dětský pokoj

Co je pro tropický styl typické

Tropický nádech dodáte interiéru pomocí temperamentních barev, různých textur a šikovných doplňků, které výsledný vzhled už jen dokonale podtrhnou. Slaměné doplňky, palmy a veselé barvy – to by v tropickém pokoji rozhodně nemělo chybět. Přeneste se do světa Knihy džunglí a přesvědčte se na vlastní oči, jak okouzlující tento styl ve skutečnosti může být. Nemusíte se bát bláznivých kombinací barev, protože to je přesně to, co dělá tento tropický design tak jedinečným.

dětský pokoj

dětský pokoj

dětský pokoj

děstký pokoj

děstký pokoj

děstký pokoj

dětský pokoj

dětský pokoj
Zdroj: decoist.com