Okouzlující předsíně

První místnost, kterou spatříte, když vejdete do domu, si jistě zaslouží zvláštní pozornost. Do detailu provedená kombinace nábytku a doplňků vám vykouzlí úsměv na tváři kdykoliv se vrátíte domů. Načerpejte v našem příspěvku inspiraci i vy.

předsíň
Zdroj: architectureartdesigns.com

Pořizujeme nábytek do předsíně

Narozdíl od ostatních místností v domě si předsíň nežádá mnoho kusů nábytku. V krajním případě si bohatě vystačíme i s několika háčky rozmístěnými na stěně, na které můžeme zavěsit své oblečení. Chcete-li však, aby vaše předsíň byla útulná a hned po příchodů domů na vás dýchla její jedinečná atmosféra, dejte si s jejím zařizováním záležet. Ani v tomto případě však nemusíte investovat do drahého vybavení. Základem bude stěna, která nám poskytne veškeré úložné prostory, které v předsíni potřebujeme.

předsíň

Vybavení předsíně musí být především praktické

Při zařizování předsíně si dobře promyslete, co vše do budete chtít zakomponovat. Její součástí by kromě stěny s věšáky a botníkem měla být i plocha na sezení, která vám umožní snadnější nazouváni bot. Chybět by neměl ani stojan na deštníky a háčky na zavěšený klíčů, který byste jindy museli hledat po celém bytě. Takto budete mít vše potřebné přehledně na jednom místě. Chybět by neměli ani úchyty na klobouky a jiné pokrývky hlavy, které se mohou špatným ukládáním snadno poškodit. Své místo by v předsíni měla najít i vaše taška a dětské batohy.

předsíň

předsíň

předsíň

předsíň

předsíň

předsíň

předsíň

předsíň
Zdroj: architectureartdesigns.com