Květiny, které budou vašim Velikonocím slušet

Velikonoční svátky jsou opět tady a pulty obchodů se plní rozmanitými druhy jarních dekorací, které nám pomohou trochu jarní atmosféry přenést i do našeho domova. A protože k jaru neodmyslitelně patří také kvetoucí rostliny, prozradíme vám, které byste si měli pořídit, aby vám během Velikonoc zdobily váš domov.

květiny
Zdroj: decoist.com

Velikonoční klasika, která nikdy nezklame

Typickou jarní květinou je tulipán a to nejen díky množství pestrých barev, ve kterých je na trhu k dostání. Díky nim se vám jej vždy podaří vhodně zakomponovat do vaší velikonoční výzdoby. Tulipány můžete umístit jak do vázy na jídelní stůl, kde vám vždy připomene příchod jara, tak i na jiné nábytkové součásti, například poličky a menší stolky. Výhodou tulipánů je, že můžete jeho barevné odstíny libovolně kombinovat. Vždy budou vypadat skvěle a tvořit společně dokonalý soulad.

květiny

Vytvořte si vlastní originální květinu

Pokud patříte k lidem, kteří si rádi vyrábí různé dekorace sami, pak pro vás máme zajímavý nápad. Pomocí plochého květináče a několika druhů menších květin si můžete vytvořit svůj vlastní návrh atraktivní dekorace. Nebojte se do něj použít i jiné materiály, jako jsou různé figurky s velikonočními motivy či dokonce samotná velikonoční vajíčka. S dekorování si můžete vyhrát a různě kombinovat barevná vejce s květinami v odlišném odstínu.

květiny

květiny

květiny

květiny

květiny

květiny

květiny
Zdroj: decoist.com