Moderní dekorace pro váš dům

Pokud chcete navodit příjemnou vánoční atmosféru i ve svém domě, měli byste sáhnout po atraktivních dekoračních prvcích. Těch je na našem trhu k dostání velmi mnoho, a proto není snadné vybrat ty nejlepší kousky pro váš interiér. Jaké vánoční dekorace jsou v současné době moderní?

vánoční dekorace
Zdroj: home-designing.com

Do jakých barev dekorace ladit

Aby námi zvolené vánoční dekorace skutečně sloužili ke zkrášlení interiéru, musíme je vybírat tak, aby do něj zapadaly jak svým provedením, tak barvou. K Vánocům patří barva červená a bílá. Nejoblíbenější barvou je ale jednoznačně stříbrná, která je pro svoji neutrálnost vhodná do každého interiéru. Ozdobami v jiných barvách ji pak jen můžete místy doplnit, avšak vždy si zvolte jednu barvu hlavní, která ve vaší domácnosti bude během Vánoc hrát prim.

vánoční dekorace

Nezapomeňte na vánoční osvětlení

Oblíbenou vánoční dekorací jsou i různá světýlka. Umístit je můžete jak na okno, tak na vánoční stromeček nebo jím obmotejte strom před vaším domem. Moderní jsou i světla podél střechy, nejčastěji v bílém nebo světle modrém odstínu. Nechcete-li vánoční dekorační osvětlení, které vyžaduje připojení do zásuvky, pořiďte si svíčky. K dostání jsou v mnoha velikostech a některé vám dokonce vánoční atmosféru podkreslí některou se zajímavých vůní. Co byste řekli například vůni skořice a jablka? Svíčky můžete sehnat i s různými vánočními motivy, které budou vypadat skvěle v každém interiéru.

vánoční dekorace

vánoční dekorace

vánoční dekorace

vánoční dekorace

vánoční dekorace

vánoční dekorace

vánoční dekorace
Zdroj: home-designing.com