Moderní nástěnné hodiny

Praktické nástěnné hodiny by neměly chybět v žádné domácnosti. Pokud vám ty klasické přijdou již okoukané a hledáte něco modernějšího a zajímavějšího, můžete se nechat inspirovat dnešním příspěvkem, ve kterém vám představíme několik druhů nástěnných hodin.

hodiny
Zdroj: homedesignlover.com

Atypické tvary a velikosti

Je až s podivem, jakých šílených kombinací jsou designéři někdy schopni. V oblasti nástěnných hodin se v některých případech skutečně důkladně vyřádili. O to překvapující je výsledek. Zapomeňte na klasické kulaté hodiny s pravidelně umístěnými číslicemi a obyčejnými rafičkami. Na scénu přicházejí originální nástěnné hodiny různých tvarů, velikostí a barevných odstínů. Stačí málo a váš interiér se promění v atraktivní a okouzlující místo.

hodiny

Tak jde čas

Některé moderní nástěnné hodiny jsou opravdovými unikáty, na kterých lze jen stěží rozpoznat, kolik je vlastně hodin. Postupně se tak z praktického doplňku stává spíše designérský prvek, který má význam spíše dekorační. Výjimkou nejsou ani hodiny bez vyobrazení číslic. Ty bývají buď nahrazeny různými geometrickými útvary, nebo se na hodinách úmyslně nenacházejí vůbec. Tvar hodin může v dnešní době být už téměř jakýkoliv. Od tradičních kulatých se můžeme postupně dopracovat až hodinám s velmi atypickým tvarem, který je již spíše záležitostí ryze uměleckou. Dáte přednost atraktivním hodinám v tradičním pojetí nebo moderním kouskům?

hodiny

hodiny

hodiny

hodiny

hodiny

hodiny

hodiny

hodiny

hodiny
Zdroj: homedesignlover.com