Přizpůsobte interiér domácím mazlíčkům

Pokud vlastníte psa nebo kočku, jistě jste se již setkali s potřebou přizpůsobení konkrétních částí vašeho domu jejich potřebám. Soužití s domácím mazlíčkem však nemusí zahrnovat jen misky s potravou umístěné v předsíni, ale také designově dokonalé doplňky, které usnadní život nejen vám, ale i vašim němým tvářím.

pes v domácnosti
Zdroj: decoist.com/

Kudy ven a zase zpátky

Domácí zvířata mají obzvlášť v oblibě neustálé procházky mezi domem a venkovním prostředím. Pokud už máte dost škrábání na dveře, kdy jste nuceni jít otevřít dveře, pořiďte svému mazlíčkovi jednoduchá dvířka, díky kterým se může libovolně pohybovat, aniž byste museli pokaždé vstát a jít ke dveřím. Většina výrobců vchodových dveří je schopna vám taková dvířka implementovat zcela na míru, což oceníte obzvlášť v případě, že vlastníte dveře atypických rozměrů a je obtížné pro ně sehnat univerzální zvířecí dvířka.

dvířka

Pelíšek je nejdůležitější

Jistě uznáte, že právě zvířecí pelíšek je místo, kde domácí zvířata tráví nejvíce času. Proto by pro nás mělo být důležité nejen samotné umístění pelíšku, ale také jeho podoba. Hlavně by měl být pohodlný a měkký, což už je v dnešní době naštěstí považováno za standard. Šikovný páníček si jistě bude vědět rady s tím, jak pelíšek vhodně umístit do interiéru, aby vyhovoval jak zvířeti, tak i jemu. Atraktivní uložení zvířecích misek pak už bude jen skvělou tečkou na závěr.

zvířata doma

pro domácí mazlíčky

psí pelíšek

psí pelíšek

psí pelíšek

prostor pro misky

psí pelíšek
Zdroj: decoist.com/