Moderní posuvné dveře, které budete chtít také

Nároky zákazníků na atraktivní řešení pro interiér jsou čím dál větší. Nestačí totiž jen praktické prvky, ale je třeba také, aby byly moderní, elegantní a pokud možno netradiční. Mnoho designérů se tak vrací se starším kouskům, z nichž jsou obzvlášť populární posuvné dveře z přírodních materiálů.

dveře
Zdroj: decoist.com

Staronový trend posuvných dveří

Možná si je někteří z vás pamatují z domovů svých prarodičů, kde posuvné dřevěné dveře nebyly nic neobvyklého. Postupně však z moderních domácností začaly mizet a to na úkor prosklených dveří a jiným řešení, kterým byl současný trend mnohem více nakloněn. Posuvné dveře se tak postupně vrací a pokud chcete jít s dobou i vy, můžete načerpat inspiraci v tomto článku, kde naleznete několik názorných ukázek, jak skvěle se posuvné dveře dají zakomponovat i do těch nejmodernějších interiérů.

dveře

Proč si pořídit posuvné dveře

Hlavním důvodem pro pořízení dřevěných posuvných dveří bývá především jejich jedinečný vzhled a dokonalý design. Rozhodnout se pro něj však můžete i z praktických důvodů, protože narozdíl od klasických křídlových dveří ty posuvné nezabírají tolik místa, naopak vám ho pomohou výrazně ušetřit. Nepotřebujete totiž žádný zbytečný prostor, do kterého byste museli dveře otevřít. Už z toho důvodu posuvné dveře uvítají obzvlášť ti, které trápí nedostatek volného prostoru v interiéru.

dveře

dveře