Pořiďte si kvalitní dřevěné parkety a zbořte vlastní mýty

Bydlení bez kvalitní podlahy rozhodně ztrácí kvalitu i komfort. Pokud se chcete vyhnout nepříjemnostem, které jsou s nekvalitní podlahou spojené, pořiďte si raději kvalitní dřevěnou podlahu nebo parkety.


Zdroj: modernhomeinteriordesign.com; reklamní sdělení od: www.efloor.fr

Tento druh podlah vás nemůže zklamat. Jejich jedinou nevýhodou je poměrně vysoká pořizovací cena, která se vám ovšem vrátí již po pár letech používání. Ušetříte totiž na méně častých a nenáročných opravách.

Chcete kvalitu? Zvolte dřevěné parkety!

V minulosti se potýkaly dřevěné podlahy s některými nevýhodami. Postupem času ovšem tyto nevýhody zmizely a místo nich vznikly nepřekonatelné dřevěné podlahy a kvalitní dřevěné parkety parquet masif. Náhražky z jiných materiálů, které se je snažily nahradit, zůstávají i přes svoji nízkou cenu opomíjené. Lidé totiž začali přicházet na výhody vhodných finančních investic, kterými dřevěné podlahy jistě jsou.

dřevěná podlaha
Zdroj, foto: wikimedia.org

Pokud chcete zvýšit dřevěnou podlahou komfort v jakékoliv místnosti domu, popřemýšlejte o výhodách podlahového vytápění. V kombinaci se dřevem můžete výrazně přispět k teplejšímu domovu a při správně zvoleném systému vytápění také k úspoře financí. Na podlahové vytápění se ovšem spíš hodí dvouvrstvé dřevěné podlahy, které poskytují takovému systému víc místa.

Dřevěné parkety nabízejí různé designy

Pro dosažení vizuálního dojmu zvolte takovou podlahu, která se bude lépe hodit do interiéru. Není výjimkou umisťovat dřevěné podlahy také do kuchyní a koupelen. Jen musíte zvolit speciální dřevo, které odolá náporu vlhkosti a častým změnám teplot. Vzhled podlahy volte podle velikosti prostoru a dostatku světla v každé místnosti.