Nebankovní hypotéky

Nebankovní hypotéky mají spoustu výhod. Především je poskytují soukromé společnosti, takže nemusíte chodit do banky. Tím klienti ušetří spoustu času a dojíždění. Většinou jsou banky ve velkých městech, kam se musíte nějakým způsobem dopravit, takže ztratíte čas cestou do banky a také další finance tím, že spoustu peněz projedete.


ilustrační foto: Pixabay.com – Pexels

Když vezmete v potaz, že to není poslední schůzka, protože v bance vám nejprve řeknou kritéria, posléze to, co musíte doložit, následně to, co ještě budou potřebovat, pak teprve se jedete podívat na návrh, ten se ještě upravuje, následně se schválí, pak ještě dlouze čekáte týdny nebo měsíce na peníze a až potom si pro ně můžete jet, tak to je ubíjející pro každého člověka. Kdo takovýto systém myslel, by měl dostat nobelovku. Samozřejmě myšleno s nadsázkou a ironicky. Při dnešních možnostech je to však naprosto zbytečné. Naše společnost poskytuje úvěry pomocí internetu, takže nemusíte nikam chodit. Vše zařídíme a dopředu vám dáme k přečtení smlouvu, kterou si můžete u sebe nechat, jak dlouhou budete chtít. Veškeré podklady nám stačí naskenovat. I z těchto důvodů je celé vyřízení velice snadné a rychlé. A peníze máte například do 24 hodin od podpisu. Nebankovní hypotéka je příjemnou změnou od soukromých společností, které navíc tolerují záznam i nízké příjmy. Dvě největší výhody. Další podmínky totiž bývají stejné nebo hodně podobné, například nízká úroková sazba a nízké splátky nebo dlouhá doba splácení. I u nás totiž můžete splácet až po dobu 30 let.

Tolerance záznamů a nízkých příjmů

Dvě největší výhody soukromých společností. Poskytujeme velice výhodné úvěry s nízkou úrokovou sazbou, a navíc tolerujeme záznamy jak v bankovním, tak také v nebankovním typu registru. Další nespornou výhodou je tolerance nízkých příjmů. Úvěr vám přizpůsobíme podle vašich možností, abyste dokázali splácet nízkou splátku. V dnešní době již nemůžeme poskytovat 100% hypotéky, protože se pravidla a zákony změnily. Ale stále poskytujeme, stejně tak jako banky nebo jiné nebankovní společnosti, maximální možnou výši a to až 70 % z odhadu nemovitosti.