Dlaždice nemusí být jen v koupelně

Pro české domácnosti je už tak nějak typické, že se dlaždice nacházejí převážně v koupelnách a kuchyních. Světový design je ale o krok kupředu a rozhodně se nebojí experimentovat, takže dlaždice už můžete najít například i v obývacím pokoji, kde tvoří zcela netradiční, ale přesto velmi atraktivní dekorační prvek.

dlaždice
Zdroj: freshome.com

Nebojte se dlaždic v interiéru

Dlaždice jsou skvělý způsobem, jak vytvořit neobvyklý vizuální dojem v místnosti, pro kterou dlaždice zatím nejsou tak běžné. O to lákavější jistě je vyzkoušet si, jak může taková změna ovlivnit celý prostor, který tak dostane jedinečný nádech originality. Vaše návštěvy jistě více než samotné dlaždice nadchne jejich provedení a rozložení, protože i v tomto ohledu budete mít nepřeberné množství možností, pro které se můžete rozhodnout.

dlaždice

Dlaždice místo tapet

Využití dlaždic na stěnu je vhodná alternativa pro již okoukané tapety, které navíc nemusí být zrovna snadné aplikovat, pokud máte potíže s vlhčejšími stěnami. Dlaždice se vám již postarají o to, aby místnost vypadala co nejvíc atraktivně. Pokud tedy máte pocit, že váš interiér trpí nedostatkem zajímavé architektury, nemusíte se ihned vrhat na přestavbu celého bytu. Stačí si pořídit dlaždice, atraktivně je rozmístit a nový světový trend je na světě. Buďte i vy o krok vepředu a zamyslete se nad tím, zda by dlaždice vašemu interiéru také neslyšely.

dlaždice

dlaždice

dlaždice

dlaždice

dlaždice

dlaždice
Zdroj: freshome.com