Nejstylovější koše na prádlo

Koš na prádlo není zrovna nejatraktivnějším kousek našich domácností, ale naopak někdy bychom byli snad raději, kdyby vůbec neexistoval. Přesto se bez něj nedokážeme obejít, a tak by si zasloužil, aby vypadal dobře. Stylové koše na prádlo si můžete zakoupit, ale rozhodně není problém si nějaký ušít sami doma.

koše
Zdroj: decoist.com

Designové koše na prádlo

Koš na prádlo musí plnit jednu základní funkci a tou je dostatečná kapacita, aby se do něj vešlo větší množství prádla. Pro snadnou manipulaci se také na novější prádelní koše již šijí, či jinak upevňují, úchyty. Pokud nechcete, aby byl vidět obsah prádelního koše, můžete si pořídit takový, jehož součástí je také uzavíratelné víko. Design byste měli přizpůsobit místnosti, ve které koš budete skladovat, což je ve většině případů koupelna. Materiálem je nejčastěji plast, tkanina, ale i drátky či proutí.

koše

Žádný vás nezaujal? Vyrobte si vlastní!

Prohlédli jste si nabídku všech možných košů na prádlo a žádný z nich vás neoslovil natolik, abyste se rozhodli pro jeho zakoupení? Pak si jej budete muset vyrobit sami, ale nebojte – rozhodně nejde o nic složitého. Výhodou takto vyrobeného koše bude to, že si jej můžete přizpůsobit, jak budete sami potřebovat. Ve vaší režii tak bude jak velikost koše, tak jeho barevné provedení, možné úchyty, víka a podobně. Vytvořit k němu můžete i další úložné boxy pro svoji koupelnu.

koše

koše

koše

koše

koše

koše

koše
Zdroj: decoist.com