Posaďte se, prosím

Nalézt v dnešní době nějaký kus nábytku, který by již nebyl moc známý a přitom dokázal vypadat atraktivně a útulně, se může zdát být velký problém. Proto jsme se dnes rozhodli představit vám opravdu netradiční kolekci sedacího nábytku, se kterým jste se pravděpodobně ještě nikdy nesetkali.

anana
Zdroj: freshome.com

Měkké, příjemné a hlavně neobvyklé

Představíme si posezení, které ještě neznáte. Ale jakmile je poznáte a vyzkoušíte si, jak příjemné je na dotek a jak pohodlně se na něm sedí, už nebude chtít žádné jiné. Kolekce zahrnuje pohovky, lavice, i jednotlivé taburety, které jsou ručně vyráběny z tkaniny. Díky stylu zpracování vytváří trojrozměrné povrchy, které vypadají velmi atraktivně. Relaxace na nich je skutečným zážitkem. Nábytek oceníte nejen pro odpočinek, četbu či čtení knih, ale také například při sledování televize nebo povídání s přáteli. Uplatnění pro něj rozhodně najdete vždy.

ananafurniture

Interiér s nádechem extravagance

Takzvané Anana kusy nábytku, které si můžete v tomto příspěvku prohlédnout, přinášejí závan čerstvého vzduchu do každé místnosti, vytváří příjemný prostor a poskytují patřičné pohodlí. Jednotlivé kusy můžete vzájemně kombinovat – vždy budou vypadat skvěle. Jedná se o poněkud extravagantní kousek, který je ovšem velmi žádaný, takže rozhodně není nad čím dále přemýšlet, pokud se vám líbí a rádi byste si jej do interiéru pořídili také.

ananafurniturepieces5 ananafurniture6 ananafurniture7 ananafurniturepieces7 ananafurniture4
Zdroj: freshome.com