Elegance a přírodní vzhled nábytku oživí váš interiér

Přemýšlíte, čím ještě více podtrhnout skvělý vzhled vašeho interiéru? Zvolte něco elegantního a přitom praktického. Správně zvolená lavice zapadne do kterékoliv místnosti, kde bude nejen dělat parádu, ale také skvěle poslouží.

nábytek z přírodního materiálu
Zdroj: seart.cz, Lavice Boston teaková

Lavice nejen do kuchyně

Nejčastěji se s dřevěnými lavicemi můžeme setkat v kuchyních, kde tvoří neodmyslitelnou součást moderního vybavení s velmi atraktivním a přírodním vzhledem. Kuchyň však není jediným místem, kam bychom mohli lavici pořídit. I v obývacím pokoji vedle krbu bude jistě vypadat velmi dobře, stejně jako na chodbě či v předsíni. Lavice jsou také často k vidění při venkovních aktivitách, kdy je využijeme při posezení na terase či zahradě.

Vybere si jistě každý

Nabídka typů lavic je skutečně velká. Zvolit si můžete nejen rozměry, ale i provedení a použitý materiál. Oblíbené jsou například lavice borové a dubové, které zaručují opravdu jedinečný přirozený vzhled. Pokud doma máte stůl, ke kterému hledáte tu pravou lavici, můžete si být jisti, že ji najdete. S tak širokou nabídkou, jakou současný trh nabízí, bude hledání velmi snadné.

lavice

Dokonale sladěný interiér

Pokud toužíme po skutečně velké změně ve vaší domácnosti, pak nezůstávejte jen u lavice, ale pořiďte si k ní i další kusy nábytku ze stejné kolekce. Například Lavice Rustyk borová bude skvěle ladit s konferenčním stolkem či komodou ze stejné kolekce. Tu je možné pořídit v několika barevných variantách. S takovým sortimentem se pro vás kombinace nábytku stane skutečnou hrou.

Vysoce odolné a žádané dubové lavice

Pro ty z vás, kteří hledají něco skutečně odolného, jsou tu lavice z dubového dřeva. To je už samo o sobě známo svou vysokou odolnosti a tvrdostí. Lavice Rustyk dubová je vhodná do každého interiéru, který můžete jejímu stylu přizpůsobit přikoupením dalších nábytkových prvků ve stejném provedení. Lavice Rustyk jistě zaujme i milovníky ruční práce, na kterou poukazují zejména nestejně zaoblené rohy, které vaší lavici zajistí maximální unikátnost. Tu můžete už jen zdokonalit volbou originálních úchytů, případně netradičními rozměry, které si sami stanovíte. I v tomto případě můžete volit mezi několika druhy dostupných barev, jako jsou například bělavý vosk či kávový olej.

lavice mořené dřevo

Proč dřevěnou lavici zakoupit?

Výhod dřevěných lavic je mnoho. Jejich pořízení uspokojí jak milovníky přírodního vzhledu, tak náročné zákazníky se smyslem pro detail a precizně odvedenou práci. I ti, kteří touží po luxusu, si přijdou na své, jelikož dřevěné lavice jejich interiér nejen oživí, ale především mu dodají elegantní vzhled. V zahradě pro změnu budou lavice své majitele vyloženě vyzývat k odpočinku a relaxaci, jelikož díky svému materiálu skvěle zapadnou do jakéhokoliv venkovního prostředí.