Zakažte pomocí sítě vstup komárům

Teplo v létě znamená, že budeme mít velkou část dne v bytě či domě otevřená okna. Budeme rádi, za proudící čerstvý vzduch. Ovšem otevřenými okny proniká dovnitř nejenom příjemné osvěžení, ale bohužel také nezvaní hosté. Hmyz, který vám může hodně znepříjemnit život.

Foto: Veluxeshop.cz

Když přiletí nezvaná návštěva

Určitě proto brzy začnete přemýšlet o tom, co podniknout, abyste vstupu protivných much a komárů do vašeho bytu zabránili. Jakmile začne svítit sluníčko a vzduch se oteplí, venkovní prostředí se stává doslova rájem hmyzích rejdů. Líhnou se nové a nové potvůrky, které samozřejmě zajímá vaše obydlí. S chutí si do něj zaletí. Vám to ovšem žádnou radost nepřináší. Obtěžování hmyzem je velice nepříjemné.

Vyrážíte na noční lov

„Bzz, bzz, bzz,“ spousta lidí při tomto nepříjemném komářím zvuku nedokáže usnout. Ozve se pokaždé, když jste připraveni k spánku a nepříjemné pištění vám zabrání zamhouřit oči. Kromě toho si z takové nepříjemné noci odnesete spoustu štípanců. Hodně lidí proto vstává při prvním bzukotu a zoufale tyhle okřídlené potvory honí s plácačkou na mouchy. Nedá pokoj, dokud se jim nepodaří je ulovit a proměnit ve flek na stěně. I vy marně honíte polovinu noci pištící komáry? Zapomeňte na to, existuje mnohem příjemnější řešení, které vás nebude zbytečně okrádat o spánek.

Nic nebrání běžnému provozu okna

Když si pořídíte sítě proti hmyzu, jaké se nabízí zde, máte jednou provždy po starostech. Síť zabrání vstupu i tomu nejmenšímu komárovi. Její výhodou je, že se instaluje na ostění. Proto můžete bez potíží používat okno, jak potřebujete. Navíc, když síť nechcete používat, třeba v zimě, kdy žádný hmyz nelétá, můžete ji velmi elegantně svinout do horní lišty. Síťovina je navíc úplně průhledná, takže nijak nezabraňuje průniku světla. Zároveň se hodí ke všem typům zastínění.