Nejúžasnější stromové domy

Stromové domy rozhodně nejsou obydlím pro chudé africké vesničany. V poslední době se staly docela velkým hitem, a není tak divu, že se první stromové domy objevují i na našem území. Většina z nich poskytuje maximální pohodlí, a především jedinečné výhledy.
18la-casa-del-arbol-swing
Zdroj: freshome.com

Vrchol luxusu

Moderní stromové domy jsou totiž velmi dobře vybaveny, a to jak pohodlnými postelemi, tak v některých případech i suchým záchodem. Možná je tedy zřejmé, že přenocování v takovém stromovém apartmá musí být zajímavých zážitkem. Pokud nejste takoví dobrodruzi, abyste si pořídili vlastní stromový dům, můžete si noc v něm vyzkoušet. I u nás už se totiž objevilo několik stromových domů, které jsou k pronájmu stejně jako například chatky. Počítejte však za noc s cenou kolem 3.000 korun.

33baumhaus-munster

Stromové domy ve světě

U nás jsou stromové domy ještě poměrně neprozkoumanou novinkou, ale v zahraničí už jsou známé delší dobu. Stavitelé proto ladí už sebemenší detaily a hrají si s drobnostmi, které by z pobytu na stromovém domě učinili ještě atraktivnější zážitek. Většinou bývají stromové domy umístěny do dokonalé přírody a přináší tak skvělé výhledy do dálky, které si jistě zamilujete. V naší galerii si můžete prohlédnout několik opravdu jedinečných stromových domů, které přímo vyzývají k tomu, abyste v nich strávili noc. Necháte se zlákat nebo se raději držíte při zemi?

31magnoliabaumhaus 30resize-airbnb-aromatico- 26meditations-baumraum-sharp-resize 23baumraum-ny-cliff-house-int-sh 9world-of-libing-quality 4island-treehouse 6orca-island-tree
Zdroj: freshome.com

Komentovat

Můžete používat následující HTML:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Opište text * Časový limit byl překročen. Načtěte prosím CAPTCHA znovu.