Zatočte s nedostatkem úložného prostoru vestavěnou skříní

Vestavěná skříň vám ušetří nejen spoustu místa v pokoji, ale poskytne i nový úložný prostor, který bude díky množství doplňků navíc velmi přehledný. Pronikněte s námi do jejich světa a nechte se inspirovat lákavou nabídkou širokého sortimentu, který vám dnešní trh nabízí.

zakázkový nábytek fotografie
Zdroj: stamat-nabytek.cz

Skříně do každého prostoru


Nemusíte se obávat, že by takovou skříň nebylo možné mít u vás doma, kde bojujete kupříkladu s prostory atypických nebo malých rozměrů. V takovém případě totiž můžete využít možnosti vyhotovení skříně na míru, která plně uspokojí požadavky i toho nejnáročnějšího zákazníka. Ten má při sestavování návrhu produktu volnou roku nejen při výběru materiálu a barevného provedení, ale především všech možných doplňků, které budou tvořit budoucí interiér skříně. Kromě tradičních polic, zásuvek a drátěných programů jsou nabízeny i výsuvné a sklopné šatní tyče, dále pak různé typy vestavěného osvětlení a věšáků.

Šetřete prostory


Chcete-li opravdu ušetřit prostoru co nejvíce, jistě vás zaujme i nabídka sklápěcích postelí, které vám výrobce také vyhotoví dle vašeho přání. Strach nemusíte mít ani z toho, že by vám nová skříň nezapadla do vašeho současného interiéru po stránce designové, jelikož to je pochopitelně jeden z dalších možných prvků, které lze zákazníkovi zcela přizpůsobit.

Tím ovšem výčet důvodů, proč s koupí vestavěné skříně dále neotálet, ani zdaleka nekončí. Stále větší oblibu u zákazníků si získává využití skříně jako dělícího prvku mezi místnostmi. To je realizováno například průchozími dveřmi a dělící stěnou.

Pokud přesto stále váháte, zda do nové skříně investovat či nikoliv, nechte si inspirovat třeba fotografiemi z tohoto článku. Na nich si můžete prohlédnout produkty společnosti Stamat, která se věnuje jak skříním vestavěným, tak i těm na míru. Předběžný návrh s kalkulací vám zde navíc vytvoří zcela nezávazně a zdarma.

zakázkový nábytek
Zdroj: Produkty www.stamat-nabytek.cz