Ozdobte svůj dům i zahradu

Všichni se snažíme mít útulné bydlení, ze kterého na první pohled bude sálat pohoda a přívětivost. Zařizujete bydlení a nevíte, co si pořídit? Vyzkoušejte sezónní dekorace i bytové doplňky, které upotřebíte během celého roku. Dáváte-li přednost originalitě, zkuste si ozdoby vyrobit sami.

osvětlení
Zdroj: ohmy-creative.com

Jaro, léto, podzim…

K jaru neodmyslitelně patří velikonoční svátky, které jsou provázeny vařenými vajíčky a čerstvě upečeným beránkem. Na jaře svůj domov ozdobte dekory s jarní tématikou, do kuchyně se hodí natrhané jarní květiny či utěrky s motivem slepiček. V létě naopak volte svěží a sezónní dekorace ze dřeva a kovu. Vyzdobit si můžete například terasu nebo balkon loučemi z bambusu nebo námořnickým prostíráním a doplňky ke zpříjemnění chvil u grilování s přáteli či rodinou. Tak jako v zimě používáme vánoční osvětlení pro navození té správné atmosféry, vyzkoušejte letos v létě nebo barevné lampionky, které rozzáří vaši zahradu. Podzim se nese v duchu žloutnoucího se listí. Zapojte fantazii a vyrobte si třeba s dětmi originální dekorace z vašeho lesíka.

zima!

V zimě se zaměřujeme na vánoční dekorace nejvíce. Vybírat můžete s obrovského množství venkovních postaviček vánočních poslů, dekorací na okna či stůl. Nezapomeňte na tradiční vánoční dekorace, jako jsou svícny, stromeček a ozdoby. Váš domov může být ozdobený během celého roku!