Vybíráme postel do dětského pokoje

Správná volba postele je jedním z nejdůležitějších prvků při zařizování dětského pokoje. Rodiče mají na současném trhu opravdu z čeho vybírat. Pojďte se tedy společně s námi podívat na ty nejzajímavější kousky, kterými můžete i vy oživit pokoj své ratolesti.

postel
Zdroj: www.tumblr.com

Nejvíce se pro děti využívá lůžek, dřevěné postele, které jsou nejsnazší na údržbu, což jistě každý rodič velmi ocení. Hlavní výhodou však je variabilita dalších možných doplňků k takovémuto lůžku. Při jejich výběru pamatujte na to, že čím více tento prostor dítěti přizpůsobíte, tím příjemněji se v něm bude cítit. Vše se tedy snažte co nejvíce přiblížit jeho oblíbeným věcem a zájmům. Má vaše dítě rádo námořníky či piráty? Co jim takhle pořídit postel a lá lodě?

lodky
Zdroj: www.tumblr.com

Pokud má dítě ráno poněkud jiný styl dobrodružství, jistě se mu zalíbí středověký hrad, ve kterém může v noci spokojeně spát a přes den jej využívat k hraní.

postel hrad
Zdroj: www.tumblr.com

Další variantou může být například lůžko toto pro milovníka přírody.
postel priroda
Zdroj: www.tumblr.com

Hledáte-li však něco elegantnějšího, ale přesto dostatečně přizpůsobeného dětským hrám, pak můžete zvolit celou řadu doplňků a kombinovat tak vestavěné police, stoly, knihovny a další úložné prostory.

postel
Zdroj: www.tumblr.com

postel detska
Zdroj: www.tumblr.com

Nikdy však nezapomínejte na požadavky dětí. Ty se totiž budou postupně s přirůstajícím věkem měnit a klasické dětské lůžko nahradí modernější, které si však starší dítě už vyladí doplňky samo, zároveň se nemusíte obávat o svou peněženku, v dnešních e-shopech naleznete levné postele, které svou atraktivitou přitáhnout pozornost.

postel
Zdroj: www.tumblr.com

tumblr_mioyurW9It1qgjy59o1_500
Zdroj: www.tumblr.com

Jak vidíte, současná nabídka trhu opravdu velmi pestrá. Fantazii se meze nekladou v žádném ohledu a to je nejen pro děti rozhodujícím faktorem.