Poznejte venku teplo domova

Venkovního posezení s přáteli u sklenky vína či za vůně grilovaného masa, se nemusíte vzdávat ani při chladnějších podzimních večerech. I na podzim si můžete užívat typické letní zábavy, aniž byste se klepali zimou a strachovali se, že nastydnete.

Příjemně můžete strávit večer díky venkovním topidlům, které zahřejí i za chladnějšího počasí.

Výhody venkovních topidel

Venkovní topidla vám zpříjemní pobyt venku a prodlouží sezónu tolik oblíbeného grilování. Jsou ideální k posezení na terase nebo zahradě a vyznačují se okamžitým efektem. Jsou ale také skvělou volbou do neobývaných místnostní, jako jsou garáže či dílny, ve kterých potřebujete krátkodobě zahřát. Poskytují okamžité teplo, aniž byste museli zařízení předehřívat. Jejich velkou předností je vysoká účinnost bez energetických ztrát. Neohřívají vzduch, ale zahřívají pouze osoby a budovy, čímž dosahují maximálního efektu. Jsou tiché a zdraví šetrné. Nevíří prach a jsou zároveň šetrné k životnímu prostředí. Neprodukují žádné spaliny a kondenzáty.

Typy venkovních topidel

Venku se lze ohřát mnoha způsoby, a to s využitím elektřiny, plynu či za pomoci infračerveného tepla. Nejčastěji se pro venkovní vytápění používají infrazářiče a karbonové zářiče.

Infrazářiče

Mezi nejoblíbenější topidla patří moderní infrazářiče, které fungují na principu sálavého vytápění. Jejich největší předností je navození okamžitého pocitu tepla, ale i snadná údržba a lehká obsluha. Infrazářiče se hodí nejen na venkovní použití, ale i do vnitřních prostor, velmi často bývají například součástí vytápění koupelen. Teploty infrazářičů se pohybují v rozpětí kolem 500 – 2200 °C. Při vyšších teplotách hovoříme o tzv. quarzových infrazářičích. Velmi pozitivní je především jejich dopad na zdraví. Jejich působením se zvyšuje průtok krve, uvolňuje se svalové napětí, ale také pomáhají při bolesti a při chronických onemocněních.

Karbonové zářiče

Vysoce účinný karbonový zářič je druhem infrazářiče, který se vyznačuje nejen vysokou účinností, odolností a schopností přeměnit 98 % energie na teplo. Uvnitř přístroje je karbonové infračervené vlákno, které je pokryto niklem. Tím je dosažena vysoká tepelná účinnost. Stejně jako klasický infrazářič je i ten karbonový zdravotně prospěšný, umožňuje průnik tepelných vln hlouběji do těla, čímž příznivě stimuluje látkovou výměnu a ozdravné procesy.

A pokud by vás dostatečně nezahřály výše zmíněné zářiče, můžete vyzkoušet vyhřívací deku, se kterou si podzim opravdu užijete.

CVB VENTILÁTORY A KLIMATIZACE je česká firma s tradicí specializující se na prodej ventilátorů a klimatizací. Získali jsme prestižní mezinárodní ocenění důvěry obchodních partnerů AAA, zařadili jsme se tak mezi 0,2 % nejspolehlivějších firem v ČR s nejvyšší spolehlivostí a kredibilitou. Kromě ČŘ působíme úspěšně i na německém trhu.
http://www.ventilatory-shop.cz/