Chaty srubové konstrukce jsou stále oblíbenější

Lidé prchající do měst za lepšími podmínkami, lépe placeným zaměstnáním a většími možnostmi si posléze uvědomí, že strádají.

ref_photo_small_zoom_1321
ilustrační foto: woodlife.cz

Tento pocit neutiší ani dostatečná nabídka kulturních akcí, obchodních center, zážitkových sešlostí, sportovních aktivit. Příroda je zkrátka nenahraditelná a život v panelovém domě je z pohledu psychické pohody naprosto nedostačující.

Někdo to řeší častými výlety do přírodních rezervací, národních parků či horských oblastí. Ti další se rozhodnou postavit si chaty srubové konstrukce přímo v lokalitě, která jejich oku a přání vyhovuje úplně nejvíce. Pokud i vy strádáte a chcete si pořídit zázemí v malebné krajině obklopenou lesním porostem, určitě se obraťte na společnost Woodlife.

ref_photo_zoom_68

Roubenky jako vrcholové dílo

Navraťme se na malý moment do vzdálenější minulosti, kdy roubenky tvořily drtivou většinu rodinných obydlí. Postupem času se ze stavební scény doslova vytratily, aby mohly v novém tisíciletí takřka dobýt svět. Roubenky jsou v profesionálních rukách vrcholovým architektonickým dílem poskytující pohádkové zázemí pro růst vašich dětí i vás samotných. Dokonalé klimatické podmínky jsou doplněny o lukrativní interiérový i exteriérový vzhled. Roubenky se mimo jiné vyznačují skvělými tepelně izolačními vlastnostmi. Výčet výhod dřevostaveb by vydal na jednu samostatnou kratší knihu.

photo_small_zoom_178

Vyberte si z katalogu – typové sruby

Máte zájem o roubenku ve vámi zvolené lokalitě, jen si nejste jisti jejím vzhledem? Chybí vám potřebná inspirace, která by ve vás rozdmýchala potřebné nápady? Pokud jste si na výše uvedené otázky odpověděli v kladném duchu, podívejte se na typové sruby společnosti Woodlife, které byly vystavěné v minulosti. Po shlédnutí virtuální galerie nejrůznějších modelů dřevostaveb získáte inspiraci ke konečnému rozhodnutí. Život v dřevostavbách představuje dokonalé splynutí s přírodou. Lidé jsou v těchto staveních psychicky uvolněnější, zdravější a veselejší. Vyzkoušejte to také.