Zásobník na párátka nemusí být nudný

Zásobník na párátka najdeme snad v každé domácnosti. Je to nepostradatelný pomocník, který ale většinou nebývá moc atraktivní. Ano, slouží výhradně pro praktickou stránku věci, ale uznejte, že trochu oživení by si určitě zasloužil. Dnes si představíme takové zásobníky na párátka, které skutečně dokáží dodat šmrnc celé vaší kuchyni. Nevěříte?

párátka
Zdroj: home-designing.com

Dejte hravosti zelenou

Člověku se snad ani nechce věřit, jaké zázraky lze z obyčejného zásobníku na párátka udělat. Stačí dostat nápad a nebát se ho realizovat, což někteří dokázali a my se tak můžete kochat pohledem na jejich zcela netradiční pojetí zásobníků, které zdobí náš kuchyňský stůl. A že opravdu mají čím zdobit. Na výběr je spousta rozmanitých tvarů, postaviček a doplňků, které se postarají o to, aby váš stůl nevypadat nudně. Hravost se snoubí s elegancí a to je přesně to, co dělá většinu těchto zásobníků tak atraktivními.

párátka

Na své si přijde každý

Pokud se obáváte, že bude nový zásobník moc výrazný a raději byste sáhli po nějakém decentnějším kousku, pak pochopitelně můžete. Snad každý si totiž dokáže vybrat ze současné nabídky, kde můžete najít nejen originální provedení, ale i elegantní kousky, neobvyklé materiály a podobně. Zásobníky na párátka nepatří zrovna k předmětům, na jejichž výběru by si lidé dávali nějak zásadně záležet, ale to je pochopitelně obrovská škoda.

párátka

párátka

párátka

párátka

párátka

párátka

párátka

párátka
Zdroj: home-designing.com