Nejúžasnější garážová vrata, jaká jste kdy viděli

Když se řekne garážová vrata, většině z vás se asi vybaví nudný vchod do garáže. V dnešní době však lze lusknutím prstu i z něčeho tak obyčejného udělat precizní designový kousek, který zaujme každého kolemjdoucího. Jak lze něčeho takového dosáhnout snadno a rychle?

garáž
Zdroj: home-designing.com

Garážová vrata, jak je neznáte

Dopřát garážovým vratům netradiční vzhled můžete velmi snadno pomocí lepicích plastových fólií, na který je natištěn atraktivní vzor. Momentálně existuje několik základních návrhů, ze kterých si můžete vybrat ten, který bude vašim garážovým vratům slušet nejvíc. Asi nejtypičtější patrně budou dopravní motivy, které pro okolí mohou vypadat jako zaparkované závodní auto, letadlo nebo motorová loď. Designéři však šli ještě daleko dál, a tak vaši garáž mohou střežit i různá nebezpečná zvířata, například slon.

garáž

Je to skutečně garáž nebo ne

Pokud chcete zmást okolí, neváhejte a místo klasických motivů si zvolte pro svá garážová vrata některý z těch méně typických, který například zobrazuje úplně jiné místo. Co takhle pohled do stanice metra nebo na písčitou pláž? Zbavte se nudných šedivých vrat a oživte je motivy, které vás hned tak neomrzí. Je libo aligátora nebo hudební zkušebnu? To už je na vás, pro který z atraktivním motivů se rozhodnete. Jisti si můžete být jedním – vaši garáž hned tak někdo nepřehlédne.

garáž

garáž

garáž

garáž

garáž

garáž

garáž

garáž
Zdroj: home-designing.com