Designové vánoční punčochy

Tradice vánočních punčoch ještě u nás není moc známá, ale i přesto se najdou i české rodiny, které tomuto druhu slavení Vánoc a dostávání dárků dávají přednost. Ať už jste na té či oné straně, vánoční punčocha může posloužit i jen jako skvělá vánoční dekorace.

vánoční punčochy
Zdroj: decoist.com

Punčochy na dárky

Především v Americe je tradicí dávat drobné dárky do punčoch, které bývají zavěšené na krbu. I v našich domácnostech můžete občas zahlédnout nějakou tu vánoční punčochu. Bohužel zatím spíše v podobě dekorace. Ke svému původnímu účelu v naší zemi stále ještě neslouží, ale většinou v nich i přesto děti najdou sem tam nějakou do sladkost. Vánoční punčocha je zkrátka nepostradatelným doplňkem pro ty z vás, kteří chtějí být originální a vnést snadno do interiéru kouzelnou vánoční atmosféru. Přesně to totiž punčochy na krbu umí přímo dokonale.

vánoční punčochy

Jak má punčocha vlastně vypadat

Pravá vánoční punčochu má být červený s bílým kožíškem, aby zcela pochopitelně ladila se Santovým oblekem. Pokud ale chcete punčochu využít jen jako dekoraci, odpoutejte se od tradičního vzhledu a dejte přednost takovému barevnému a designovému provedení, které se vám nejvíce hodí do vašeho interiéru. Pokud máte vánoční ozdoby ve stříbrné barvě, měla by se objevit i na vánoční punčoše, minimálně v podobě několika proužků. Uvidíte, že s trochou šikovnosti zapadne do vašeho vánočně vyzdobené interiéru jako by tam patřila odjakživa.

vánoční punčochy

vánoční punčochy

vánoční punčochy

vánoční punčochy

vánoční punčochy

vánoční punčochy

vánoční punčochy
Zdroj: decoist.com