Vířivky s kyslíkovou lázní

Proudění teplé vod ve vířivce je jistě příjemné již samo o sobě, avšak co si příjemnou relaxační lázeň ještě zdokonalit? Představujeme vám moderní kyslíkovou lázeň MicroSilk, která si svými účinky jistě získá každého z vás.

vířivka
Foto: virivka.cz

Co je to MicroSilk®

Pod pojmem MicroSilk se ukrývá neuvěřitelně příjemná vodoléčebná lázeň, kterou si můžete dopřát i vy doma. A čím se tato metoda liší od tradiční vířivky? Pomocí MicroSilk získáte ve své vířivce až o 70 % více kyslíku než voda z vodovodu. Jedná o jedinečnou technologii vyvinutou americkou společností Balboa. Díky svému provedení umožňuje MicroSilk vznik malinkatých bublinek, které jsou skutečně podstatně menší než obvyklé bubliny ve vířivce. Jejich výhodou je tak především to, že proniknout i do těch nejmenším pórů naší pokožky, která se tak výborně hydratuje a uvolňuje. Pokud vás trápí problémy s kvalitou pokožky, pak pro vás pravidelná hydromasážní koupel bude tou správnou cestou za dosažením co nejlepších výsledků.

Když se chystáte MicroSilk pořídit

Přijde vám vidina hydromasážní koupele lákavá? Pak si ji pořiďte také. Dobře ale dbejte na správnou volbu výrobce, jelikož kvalita jednotlivých produktů se mnohdy velmi liší. Aby byla technologie MicroSilk co nejefektivnější, je důležité správné rozložení trysek. Některé systémy jsou však v tomto ohledu velmi nepraktické, jelikož trysky jsou nastavené tak, že jejich obsah zcela zbytečně vyprchává na hladinu, čímž se snižuje výsledný efekt kyslíkové lázně. Abyste tedy vybrali správně, obraťte se na odborníky, kteří jsou v oblasti vířivek skutečnými profesionály.

Kvalita a nadstandardní klientský servis

Pokud chcete mít jistotu správné volby, měli byste znát vířivka.cz, což je výhradní prodejce švédské značky produkující kvalitní venkovní vířivky. Kromě pestré nabídky vířivek pro 2 i více osob nabízí i specifické luxusní varianty a to právě s integrovaným systémem MicroSilk nebo například také moderním audiosystémem, které vám při pobytu ve vířivce jistě přijde velmi vhod. Samozřejmostí je u tohoto prodejce důraz kladený na kvalitu samotného výrobku, který disponuje jak duálním systémem filtrace, tak trojitou termální izolací, která efektivně snižuje roční náklady na provoz a zvyšuje životnost elektronických komponentů.

Pokud si nejste zcela jisti, pro jaké typy a provedení se rozhodnout, neváhejte navštívit prodejnu, kde si vše můžete prohlédnout a odzkoušet. Rozhodně je lepší déle a důkladně vybírat, než být později s koupí nespokojen. Tomu vám pomohou předejít naši pracovníci, kteří vám s výběrem vlastní sauny rádi pomohou. Ve chvíli, kdy se prodej vířivek uzavírá, však péče o kupujicího ani zdaleka nekončí. K dispozici budete následně mít i servisní střediska a to v Praze a Brně. Vsaďte na jistotu a kupujte kvalitu od oblíbeného prodejce.

vířivka

vířivka

vířivky