Seznamte se s výhodami developerských společností

Jejich služeb využívá čím dál tím více lidí a není se čemu divit. Nabízí kvalitní byty dle vašich představ, za přijatelné ceny a navíc s celou řadou poskytovaných služeb navíc. To vám nikdo jiný než kvalitní developer nemůže poskytnout.

Zdroj: gibsonsothebysrealty.com

Pokud uvažujete o pořízení nového bytu, neměli byste přehlédnout současné developerské projekty, které jsou zájemcům nabízeny. Získáte tak nejen záruku kvalitní a dobře odvedené práce, ale zejména spoustu doplňkových služeb, které developeři často také nabízejí.

Proč vybrat kvalitního developera?

Kromě hlavní výhody, kterou je pochopitelně už jen samotná skutečnost, že vám developer zajistí bydlení vašich snů, je podstatnou i informace, že tyto byty na prodej od něj můžete získat za velmi výhodných cenových podmínek, a to se zárukou a možností reklamace jednotlivých bytových prvků. Například na stavební a montážní práce je záruční doba v délce 36 měsíců! V případě reklamace je vám pak k dispozici firemní reklamační oddělení, které se prostřednictví některého ze svých reklamačních techniků postará o rychlé vyřízení reklamace a odstranění případné závady.

Jaká je současná nabídka?

Momentálně jsou mimo jiné nabízeny také novostavby, jejichž bytové jednotky již disponují základním vybavením. To si pochopitelně můžete upravit dle vašeho přání a jednotlivé prvky standardního zařízení si také můžete prohlédnout ve firemním klientském centru, kde vám rádi poradí i s případným výběrem dalších dodavatelů vnitřního zařízení.

Kdy je možné se nastěhovat?

Po dokončení stavby je doba k nastěhování už jen a jen na vás. V momentě, kdy uhradíte celou kupní cenu, následuje kontrolní návštěva bytu, kdy si ověříte, že je vše v pořádku a to podle předem stanovených požadavků. Poté už jen sepíšete protokol a podepíšete kupní smlouvu, což je posledním krokem k předání klíčů od vašeho nového bytu.