Z nabídky nových bytů v Praze 4 si vybere opravdu každý

Stále více obyvatel se stěhuje do hlavního města Prahy a to převážně kvůli zaměstnání či jen pro touhu nacházet se v blízkosti centra kultury a sportu. Ať tak či onak, nabídka pražských bytů je v současné době natolik rozmanitá, že si vybere i ten nejnáročnější zákazník. Co když se ale není schopen rozhodnout, zda chce bydlet v lokalitě, která je snadno dostupná MHD, nebo naopak v klidném místě bez dopravního ruchu? Pak je tu pro něj nabídka bytů v Praze 4, která spojuje příjemné s užitečným.

Nové byty Praha 4
Zdroj: Nové byty Praha 4

Skvěle dostupné a přesto klidné místo


Lokalita Prahy 4 je totiž velmi dobře dostupná autem i MHD, a přesto v ní zájemci naleznou patřičný klid od dopravního hluku. Příjemné prostředí navíc umocňuje blízkost Grébových sadů, které budoucí obyvatele nabízených bytů svou zelení jistě zlákají k procházce.

Co nové byty nabídnou?


Vybrat si můžete mezi bytem v rekonstruovaných prostorách bývalé továrny či v novostavbě. Ta vám nabídne moderní komfortní obydlí v bytech několika kategorií a jako bonus v budově naleznete i plně vybavenou místnost pro sportovní odreagování. Novostavba je navíc v moderním architektonickém provedení, které vás jistě také velmi zaujme. V rekonstruovaném sídle vás nové byty pro změnu zlákají svými vysokými stropy a skvělým výhledem.

Byt i kancelář v jednom místě


V neposlední řadě je třeba zmínit možnost umístění i vaší firmy či ateliéru ve stejné lokalitě. Můžete tak mít svůj byt i kancelář v jednom místě, což je pochopitelně zajímavá a především velmi praktická nabídka, kterou bezpochyby mnoho zájemců rádo využije.

Nové byty na prodej v Praze 4 jsou v současné době velmi žádané právě pro své vhodné umístění a tedy i vynikající dopravní dostupnost. Zvažujete-li koupi některého z nich, rozhodně byste neměli dále otálet a co nejdříve si z nich vybrat ten svůj vyvolený.