Domácí bio krby zajistí romantiku i uprostřed obývacího pokoje

Lákají vás romantické krby svoji nezaměnitelnou atmosférou, která je nejen romantická, ale také uklidňující? Toužíte po kvalitní bytové dekoraci s praktickým využitím, které vás zahřeje na těle i na duši? Co ale dělat v případě, že nemáte dostatek místa pro zapuštění klasického krbu do zdi? Vzdát se svého snu? V žádném případě! Vaše problémy vyřeší bio krb.

bio krby
Zdroj: trendir.com

Domácí bio krb je naprostým fenoménem, který dokázal popřít všechna důležitá pravidla, která se domácích krbů týkají. U bio krbu zapomeňte na všechno, co jste se o krbech kdy dozvěděli. Bio krb totiž není nutné umisťovat na zdi a dokonce vás nemusí trápit ani podlaha kolem krbu. Žádné úpravy, žádné starosti, pouze dokonalý estetický dojem a teplo domova – to je bio krb.

Bio krb si můžete postavit klidně na stůl

Svého snu o domácích krbech se tedy vzdávat nemusíte. Jistě ale máte spoustu otázek, které se týkají způsobu používání tohoto netradičního krbu. Nehledejte v tom ale žádné komplikace ani háčky. Žádné totiž nenajdete.

Domácí bio krby mohou být využívány naprosto kdekoliv. Výjimkou nejsou ani panelové byty, které si mohly donedávna nechat o krbech jen zdát. Bio krby jsou totiž domácí krby bez komína a tím i bez nároků na speciální úpravy a údržbu. A čím je tedy tento extravagantní krb vytápěn? Jak už název napovídá, způsob vytápění zajišťuje bio líh (bioetanol).

Vyšší spotřebu vyvážíte správným používáním

Bio líh není náročná surovina. Vyrábí se jednoduše z brambor nebo řepky olejky. Získaným lihem se pak naplní nádoba hořáku v těle bio krbu a romantická atmosféra může začít. Pouze spotřeba bio krbu na biolíh je mírně vyšší. V průměru totiž krb spotřebuje necelý litr lihu za hodinu. Při průměrných cenách, za kterých se biolíh dá pořídit vás tedy hodina vytápění, vyjde na několik desítek korun.

O to větší ale mají tyto krby výhřevnost a navíc nabízejí možnost stažení plamene po roztopení, čímž lze celkem slušně spotřebu snížit. Pokud se tedy naučíte s bio krbem dobře zacházet, máte možnost svůj byt kvalitně vyhřát a pomocí moderního krbu si vytvořit dokonalou atmosféru, která vám vytvoří podmínky pro relaxaci i romantické intimní chvilky s partnerem.

bio krby v rohu
Zdroj: mobilioutlet.it

bio krby rovné
Zdroj: fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net