Žijte tak, jak se Vám líbí. Žijte .142.

Město jako na dlani a příroda na dosah, to je nový developerský projekt – .142 RADLICKÁ. Bytový komplex roste v pražských Radlicích přímo nad ulicí Radlická a je ideálním bydlením pro kosmopolitního člověka hledajícího autorské designové bydlení v kombinaci s perfektní dostupností a občanskou vybaveností.

101
ilustrační foto: 142praha.cz

Travnatý jižní svah, rozlehlé parky v okolí, a také veškerá občanská vybavenost od sportovního vyžití, školek, škol přes obchody až po restaurace a zastávky MHD. Snadná dopravní dostupnost do centra města je samozřejmostí.

102

Byty i nebytové prostory

Nové byty v této krásné lokalitě budou k dispozici už letos v létě, kdy je naplánováno dokončení stavby. Developerský projekt .142 RADLICKÁ nabídne 35 bytových jednotek. Ve spodní části budovy vzniknou nebytové prostory pro podnikatelské subjekty. Pokud tedy hledáte prostor pro vaši kancelář,  .142 je ideálním místem.

Byty s výhledem na východní a západní stranu budou mít velká francouzská okna a bude z nich tak krásný výhled do zeleně, kterou je celá novostavba obklopena. Část bytů má vlastní předzahrádky, ty díky jejich kaskádovitému řešení nabízí hlavně soukromí a příjemné posezení na čerstvém vzduchu. Na dominantní jižní straně budovy vzniknou lodžie, které budou mimo jiné sloužit jako sluneční clony. Vrchol budovy ozdobí rozsáhlé střešní terasy s panoramatickým výhledem na celé město.

Designové bydlení v Radlicích

V nových bytech na Praze 5 najdete nejen klid a pohodu pro váš život, ale také designové bydlení, protože 142 vypadá originálně z venku i uvnitř. Interiéry i exteriéry jsou totiž promyšlené a dotažené k dokonalosti. V projektu .142 RADLICKÁ si tak přijdou na své nejen rodiny s dětmi, ale také jednotlivci, páry či firmy.

103

Slavnostního položení základního kamene  projektu .142 RADLICKÁ se zúčastnili i rakouský velvyslanec Ferdinand Trauttmansdorff nebo několikanásobný Zlatý slavík Karel Gott s manželkou Ivanou.